logo        PRVNÍ ORIGINÁLNÍ VÝROBCE PROVAŘOVANÝCH ŘETÍZKOVÝCH LŽIC PRO MINI A MIDI BAGRY 

O NÁS

 

Jsme firma zabývající se vývojem a výrobou přídavných zařízení pro techniku pro zemní práce, zemědělskou, lesní a stavební techniku, především lžic pro mini a midi bagry a traktorbagry. Firma byla založena v roce 2011.

Naší hlavní specializací je výroba tzv.řetězových lžic s unikátním technickým řešením provařovaných řetízků a dalších speciálních lžic.

Našim cílem při konstrukci a výrobě je takové provedení příslušenství, které umožní maximální využití stroje v co nejkratším čase, úsporu pohonných hmot a úsporu dalších pracovníků na pomocné práce.

Vyrábíme různé typy lžic a zařízení se snadným  uchycením, výměnou, snadným vyprazdňováním zhutnělé zeminy ze lžíce, lžíce na třídění a zahrnutí zeminy nebo zhutnění zeminy v zasypaném výkopu apod., aby byl „bagrák“ schopen sám, bez pomoci dalšího člověka přijet na místo, vykopat, vysypat, přetřídit materiál, a následně zasypat výkop, zhutnit zeminu a odjet.

Příklady našich výrobků naleznete v záložce VÝROBKY. Veškerá zařízení vyrábíme sami, upravujeme vždy podle přání a potřeb našich zákazníků.

DNE 9.8.2017 BYLA ZNAČKA FZ SERVIS ZAPSÁNA V NÁRODNÍM REGISTRU OCHRANNÝCH ZNÁMEK.

 

 

Prosíme, kontaktujte nás buď pomocí formuláře POPTÁVKA nebo na číslech a e-mailu v záložce KONTAKTY.

 

TĚŠÍME SE NA VAŠE DOTAZY A SPOLUPRÁCI

Mjk0Z